Середа, 5 Лютого, 2025
spot_img
More

    Цікаве

    3 роки зусиль – і все марно, тому більше не експериментую з методами вирощування перцю, а роблю все за ДСТУ

    Якщо ви не раз стикалися з тим, що перець не дає бажаного врожаю, радимо звернути увагу на цей метод вирощування. Розповідаємо покроково, як це зробити та на що звернути увагу.

    Агрономи поділилися перевіреним способом вирощування перцю

    Якщо ви вже виростили перець на розсаду і залишилось пересадити молоді рослини на постійне місце, важливо зробити це правильно, щоб усі ваші зусилля не були марними. Існують методи вирощування, які перевірені роками та досвідом садівників, і сьогодні ми розповімо про один з них.

    По-перше, важливо врахувати, які культури росли на вашій ділянці перед перцем. Хорошими попередниками для перцю є кабачки, морква, гарбузи і сидерати. А ось пасльонові культури, зокрема сам перець, не є найкращими попередниками. Вони можуть виснажити ґрунт, що негативно позначиться на врожаї.

    Агрономи поділилися перевіреним способом вирощування перцю

    Розсаду перцю слід висаджувати в ґрунт тільки після того, як мине небезпека заморозків. Зазвичай садівники роблять це в травні. Варто також памʼятати, що перець схильний до переопилення. Якщо ви вирощуєте солодкий та гіркий перець поряд, то солодкий може стати гірким, тому наполегливо рекомендуємо уникати такого сусідства.

    Найкраще висаджувати перець у другій половині дня, аби він встиг “обжитися” на новому місці вночі. Якщо день похмурий, можна висаджувати і вранці. Перед посадкою розсади налийте в лунку води, щоб рослині було комфортніше. Важливо також правильно розмістити рослини на грядці. Між ними повинно бути приблизно 40 см відстані, а між рядами – 50-60 см.

    Агрономи поділилися перевіреним способом вирощування перцю

    Коли розсада висаджена, не забувайте регулярно її поливати. Перець дуже чутливий до пересихання ґрунту, тому полив має бути регулярним і частим. Після посадки почекайте 2 дні, а потім полийте рослини 1-2 літрами води прямо під коріння. В середині літа, коли перці починають давати плоди, полив має бути ще частіший, особливо в спекотні дні.

    Не забувайте також постійно розпушувати ґрунт навколо перців. Таким чином ви даєте можливість корінню “дихати” і заодно прибираєте бурʼяни, які конкурують з рослинами за поживні речовини. Дотримуйтесь рекомендацій, і ви точно отримаєте якісний та щедрий врожай. Бажаємо успіхів!

    noviydoctor.com

    Latest Posts

    Останні новини

    Stay in touch

    To be updated with all the latest news, offers and special announcements.